Dyskusja -

0

Dyskusja -

0

Developico ze statusem Partnera Google Cloud!

Warszawa, 11.04.2022 —Developico, wiodący dostawca usług opartych na platformach Low-Code / No-Code, ogłosił dziś, że dołączył do grona Partnerów Google Cloud dając możliwość klientom Google Cloud wykorzystać w pełni zalety Google Workspace i AppSheet.

Jako partner Google Cloud, Developico oferuje klientom nowe możliwości współpracy dzięki narzędziom No-Code i metodykom Citizen Development. Kluczowe cechy obejmują:

  • Cyfrową transformację z użyciem AppSheet
  • Transformację sposobu pracy z Citizen Development
  • Dopełnienie funkcjonalności Google Workspace aplikacjami AppSheet

“Kontynuujemy budowę zaufanych partnerstw, które zwiększają wartość biznesową dla naszych klientów – nasz udział w programie Google Cloud Partner Advantage jest tego dowodem,” powiedział Michał Guzowski, CEO, Developico. “Łącząc zalety Google Cloud Platform z naszym podejściem konsultacyjnym pomagamy organizacjom wygodniej i wydajniej pracować.”

Developico z siedzibą w Warszawie oferuje dostęp do wyszkolonych konsultantów LC/NC. Razem z Akademią Aplikacji zwiększa świadomość rynku na temat LC/NC. Dowiedz się więcej na developico.com.

Developico

Developico is a group of people with passion to technology. Especially to Low-Code / No-Code solutions.

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Bezpieczeństwo AppSheet – kompendium

Bezpieczeństwo AppSheet – kompendium

W tym artykule postaram się odpowiedzieć na najczęściej pojawiające się pytania odnośnie bezpieczeństwa aplikacji AppSheet.

Możecie traktować ten artykuł również jako dobre źródło informacji, aby rozwiać wszelkie wątpliwości działu IT, które obawia się wdrożenia nowych rozwiązań.

Każdy istotny podpunkt będzie zapewniał odpowiedni link ze źródłem.

Jak przestępcy zdobywają twoje hasła 

Jak przestępcy zdobywają twoje hasła 

W moim wcześniejszym poście pisałem o problemach z hasłami i o tym, jak ułatwiamy pracę atakującym. Wspomniałem też, że są mechanizmy ochronne i drobne zmiany w naszych nawykach, które mogą pomóc. Teraz nadszedł czas, aby zagłębić się w szczegóły i zobaczyć, jak dokładnie można zdobyć Twoje dane uwierzytelniające. Nie martw się, nie będę zbyt technicznie. Mam nadzieję!