Serwer “Power Platform Polska” na Discordzie

Serwer “Power Platform Polska” na Discordzie

Opis społeczności

Witamy na serwerze Discord Power Platform Polska! Cieszymy się, że jesteś tutaj i cieszymy się, że pomożemy Ci rozwinąć Twoje umiejętności cyfrowe dzięki Power Platform. Celem tego Discorda jest pomóc Ci czerpać wiedzę od innych członków społeczności jak i nawiązywać z nimi relacje. Chcemy zapewnić przestrzeń, w której członkowie Power Platform Polska mogą się mieszać i kontaktować się ze sobą na zasadach forumowych.

Dla kogo?

Głównym celem tego Discorda jest pomoc w nauce tworzenia własnych aplikacji, automatyzacji, rozwiązań, botów itp. w Power Platform. Społeczność jest tutaj, aby pomóc Ci zdobywać wiedzę w zakresie umiejętności w Power Platform. Często też pomagamy sobie dyskutując o różnych rozwiązaniach i wzajemnie się naprowadzamy. Ale nie jesteśmy tutaj, aby wykonać za Ciebie pracę: nie pokierujemy za rękę przez wszystkie aspekty projektu. 

Gdzie?

Jesteśmy na Discordzie.

Grupa “AppSheet (No-Code) Polska” na Facebooku i Discordzie

Grupa “AppSheet (No-Code) Polska” na Facebooku i Discordzie

Opis społeczności

Wzajemnie wspieramy się i rozwiązujemy wszelkie problemy z tworzonymi aplikacjami i nie tylko na platformie AppSheet! Zachęcam do dyskusji również nad innymi platformami No-code!

Dla kogo?

Zainteresował Cię temat szybkiego tworzenia aplikacji w AppSheet? Jesteś fanem ruchu No-Code / Low-Code? Chcesz wykorzystać pakiet Google Workspace w pełni? Chcesz zautomatyzować swoją pracę i stać się Citizen Developerem?
Super! Ta grupa jest właśnie dla Ciebie.

Gdzie?

Jesteśmy na Facebooku oraz Discordzie.